پروفيل استيل

درباره وبلاگ
موضوعات

پروفيل استيل

درباره پروفیل استیل

پنج شنبه ششم 4 1398

کاربرد پروفیل استیل در بخش های خانگی و همچنین صنعتی بسیار زیاد است. پروفیل استیل به صورت مقاطع دایره ای شکل و یا مربع ساخته میشوند و از استحکام بسیار بالایی در مقایسه با دیگر پروفیل ها برخوردار میباشند. بیشترین کاربرد پروفیل استیل در ساخت درب و پنجره های ساختمانی میباشد و به راحتی میتوانید این پروفیل را در ساخت درب و پنجره های منازل مسکونی و اداری و تجاری مشاهده کنید.


ویژگی های پروفیل استیل

وزن کم یکی از ویژگی های پروفیل استیل محسوب میشود. پروفیل استیل وزن بسیار کمی دارد و همین موضوع میتواند وزن کلی سازه ای که ممکن است درب یا پنجره باشد را تا حد زیادی کاهش دهد. وزن کم پروفیل استیل امکان حمل آسان را برای آن فراهم نموده است و هر محصولی که بخش اعظم آن از پروفیل استیل تشکیل شده باشد وزن کمی خواهد داشت.

استحکام بسیار بالای پروفیل استیل بسیار زبانزد است و در کنار وزن کم میتواند مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. فشار و همچنین وزن بالا نمیتواند آسیبی را به پروفیل استیل وارد آورد و کاملا محکم و با دوام میباشد. پروفیل استیل از معدود پروفیل هایی است که میتواند در برابر رطوبت و برخورد مستقیم آب مقاومت کرده و زنگ نزند. زنگ زدگی یکی از مشکلات پروفیل های فلزی محسوب میشود اما پروفیل استیل اینگونه نیست و در برابر عامل رطوبت هیچ واکنشی را از خود نشان نمیدهد.


پروفیل استیل قیمت کاملا مناسبی دارد و قیمت تمام شده محصول را تا حد زیادی کاهش میدهد. فروشگاه استیل الف یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه عرضه انواع پروفیل و پروفیل استیل میباشد که در قیمت گذاری این پروفیل نیز بسیار منصفانه عمل کرده است. برای خرید پروفیل استیل از فروشگاه استیل الف میتوانید با کارشناسان فروش این فروشگاه تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

(0) نظر
X